o systemie
.::.
szukaj
.::.
główna
Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierająch informacje o środowisku i jego ochronie.
Wyszukiwanie kart informacyjnych
Typ formularza:
Wszystkie
Formularz A
Formularz B
Formularz C
Formularz D
Formularz E
Formularz F
Formularz G
Formularz H
Formularz I
Zakres przedmiotowy sprawy:
Nazwa podmiotu (wnioskodawcy):
:
lub wybierz z listy (ilosc podmiotów:339)
Auto - Rein 2 Marcin Reiprecht
B.A.J.S S.C Kopalnia Piasku Babik B i Iskra Z
BESKO Elzbieta Staworko i Bogdan Staworko
Biomasy Pro Sp. z o.o.
Biuro Projektowe SYNTECH Synowiec i Juda Sp. J. na zlecenie Burmistrza Środy Śląskiej
Blek Paweł Jacykowski
Burmistrz Środy Śląskiej
CARO Centrum Gospodarki Odpadami Azbestu i Recyklingu Roman Kulik
CENTRUM TARGOWA AGD DYSZEWSKI RTV
CER-BUD Alfred Fars
CHLEW- POL Gospodarstwo Rolne
CIECHÓW Zakład Porcelany Elektrotechnicznej
Centrala Nasienna
Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o
DELTA-EKO
DIKO POLSKA- Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
DOMAR Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe
Dolnośląska Spółka Gazownictwa
Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.
Dolnośląskie Młyny S.A.
Dudek Irena i Kazimierz
Dymczyk Danuta, Socha Tomasz, Dymczyk Socha Agnieszka
Dziak Joanna i Robert
E-PIK Usługi Ekologiczne
ECO-LIFE
EKO
EKO BERRY Sp. z o.o.
EKO-JAN - TRANS Wiesław Janowczyk
EKO-MIX Andrzej Sperek
EKOPOLGRUNT Przedsiębiorstwo Ekologiczne
EKOS- POZNAŃ
EKOSTAR Polska
EL-MONT Zakład Robót Elektrycznych Krzysztof Kuśmierski
ELEKTROPORCELANA CIECHÓW S.A.
EPA Sp. z o.o.
Edmund Bronowicki
EkoNaft
Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o.
Elektroporcelana Ciechów S.A.
EnergiaPro Koncern Energetyczny S.A
EnergiaPro Koncern Energetyczny, Rejon Energetyczny Środa Śl.
Eugeniusz Fiłończuk
Ewa i Krzysztof Gajda
Ewa i Marek Kania
F.H.U Transma
FEB-EKO Sp. z o.o
FONBUD Sp. z o.o.
GAJ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Adam Chajęcki
GAMA Sp. z o.o.
GOD-B Sp. z o.o.
GOTEC POLSKA Sp. z o.o.
GRUPA INWESTYCYJNA P3
GRUPA INWESTYCYJNA P3 Sp. z o.o
Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Wieczorek
Gabinet Weterynaryjny MA-GO Mańdok Andrzej, Gołdyn Stanisław
Galica Jarosław
Gazoprojekt s.a.
Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad
GeoTrans Sp. z o.o.
Gminny Ośrodek Kultury
Gospodarstwo Hodowlane Ferma Drobiu
Gospodarstwo Rolne Dariusz Tubis
Gospodarstwo Rolne P.H.U Matkowski, Kaszuwara
Grupa Inwestycyjna P3 Sp. z o.o.
Grzegorz Kordas
Grzegorz Łata Transport Usługowy
Grzelak Anna, Tomaszewski Paweł
Gładysz Marta i Stanisław
HMT HELDENER METALLTECHNIK POLSKA Sp. z o.o & CO Spółka Komandytowa
HOLMER Budowa Maszyn
HVAC inżynieria układów Piotr Olszewski
Hajduga Wiesław
Hambiccy Bożena i Zenon
HydroGeoTechnika Sp. z o.o. Marcin Misztal
IMPORT- EKSPORT Zakład Usługowo-Handlowy Andrzej Podczaszy
IMPULS-KORR Sp. zo.o
INST-SAD Edward Medyński
INST-SAD Gospodarstwo Sadowniczo- Szkółkarskie Edward Medyński
INSTALATOR Krzysztof Markowski
INTER-ES Piotr Ponikowski
Industrial Brushes Manufacturers Sp. o.o.
Industrial Brushes Manufacturers Sp. z o.o.
Industrial Brushes Manufactures Sp. z o.o.
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Kozarczuk
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Dziedzinie: Stomatologia Ogólna Elżbieta Janiszewska-Ferenc
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska STOMATOLOGIA OGÓLNA Elżbieta Janiszewska - Ferenc
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Instytutu Nawozów Sztucznych,
JAWIK Handel, Usługi, Transport Waldemar Czuber
JROBO Spółka z o.o.
Jacek Misztowt
Jan Iwanowski
Jan Iwanowski
Jan Malinowski
Jerzy Cielakiewicz
Juliana Gałązka
Jurkiewicz Andrzej, Czaplak-Jurkiewicz Elżbieta
Jóźwin Anna i Piotr
KAMADEX Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych Maria Herman
KAMPOL S.C.
KASPROWICZ I SPÓŁKA
KASTOR Tomasz Janiszewski
KIPPER Usługi Transportowe Janusz Dziadosz
KOBUD Ewa i Aleksander Janusz
KOZAK Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
KULALA RECYKLING Marcin Sochocki
Komenda Powiatowa Policji
Kopalnia Piasku w Miękinii
Kordas Grzegorz
Kowalska Anna, Syzdek Damian
Kruszer Grupa Kapitałowa
Krzysztof Jendrasik
Kukulska Kamila
Kukulska Kamila
Kula Monika i Bogusław
LECHPOL III Gumkowski
LECHPOL Paweł Lech
LEHNKERING Logistik Sp. z o.o.
Lech Błauciak
MARBET-POL Wojciech Różański
MARCETRANS Sebastian Potrzeba
MARDAR-TRANS Dariusz Suliga
MEK-POL Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import- Eksport
METALS P.H.U Andrzej Trybka
MINERAL GROUP SP. Z O.O.
MIRSTAL Mirosław Tomaszewski
MOSTOSTAL WARSZAWA
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Wytwórnia Mas Bitumicznych Miękinia
Magdalena Karczewska
Mak Pol Grzegorz Schindler
Malczyckie Usługi Komunalne Sp. z o.o.
Marchewka, Stanisław Marchewka
Marcin Sochocki
Marcinów Monika i Piotr
Maria Skała
Marta Suliga
Małgorzata Warzecha, Rafał Warzecha
Małgorzata i Rafał Szewczyk
Mechanika Pojazdowa Mieczysław Rogula
Messer Polska Sp. z o.o. Żukowska Agata Eko Norma Sp. z o.o.
NZOZ "LAB-MED" Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Irena Wysoczańska
NZOZ GRETA-DENT
NZOZ PULS Sp. J Ziemowit Rejniak
NZOZ TRIDENT Protetyka Stomatologiczna Dariusz Andrzejewski
Najduk Maria i Ryszard
Nieplubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP
Niwińscy Renata i Robert
Nycz Wioletta i Grzegorz
O.S.W Orlik
Ojżanowscy Bożena i Tadeusz
OknoBud Bogdan Czajkowski
Okręgowa Spółdzielnia Mleczrska Stanisław Chwałka
Olga Dziaduch
Osokowski S.A
Owczrek Małgorzata i Piotr
P.H.P. Agro-Efekt Sp. z o.o.
P.H.U. SKUP-SPRZEDAŻ Kosobudzki Stanisław
P.H.U.P "KLM" Marzena Lebioda Bogumiła i Zbigniew Uranek
P.P.H.U ALBEPA
P.P.H.U KULALA RECYKLING
PEERTe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych i Telekomunikacyjnych
PHU "Metals"
PHU "Metals"
PHU "Metals" Andrzej Trybka
PHU Tara Sp. z o.o.
PITTSBURG GLASS WORKS
PKP Polskie Linie Kolejowe
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
POWIZ Przedsiębiorstwo Oczyszczania Wód i Ziemi
POWIZ - Przedsiębiorstwo Oczyszczania Wód i Ziemi
PPHU Czystopole Wiesław Hajduga
PPHU EKOPROD J.Wypych, J.Szczucki
PPHU KULALA RECYKLING
PPU TERMAT PREFABRYKACJA
PRB Metal System
PRODIMEL Zakład Pracy Chronionej Zdzisław Górnicki
PROEXPO dla Dolnosląskiej Spółki Gazownictwa
PROKOM
PROVIMI POLSKA Sp. z o.o.
PUH - "KĄCIK"
Parafia Rzymsko-Katolicka Krzysztof Bigoń
Podsiadłowski Piotr, Podsiadłowska Alicja
Polskie Centrum Zdrowia Środa Śląska Sp. z o.o.
Powszechna Spółdzielnia Spożywcza "Społem"
Połatajko Małgorzata i Tadeusz
Prywatny Ośrodek Maszynowy "POM"
Przedsiębiorstwo "ZET" Sp z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane "Miazga" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Marek Miklaszewski
Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. "LINK"
Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A
Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe SADEK
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lant"
Przedsębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych
Przemysław Rybczyński
Przychodnia weterynaryjna
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miękinia
RADKA POLSKA Sp. z o.o.
RADOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa
RBM Sp. z o.o. Tadusz Nowak
ROLIMPEX S.A.
ROLIMPEX S.A. Oddział we Wrocławiu
ROSERAIE
Rafał Warzecha, Małgorzata Warzecha
Ranosz Dorota
Regionalne Centrum Diagnostyki Labolatoryjnej Maria Urbańska
Regionalne Przedsiębiorstwo Budownictwa Wiejskiego i Ochrony Środowiska "ERBUD"
Regionalny Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
Roben Ceramika Budowlana
Roben Ceramika Budowlana Spółka z o.o.
Rotom Polska Sp. z o.o.
SCANTRANS Piotr Holowczak Robert Jarosz
SEPARATOR
SEPARATOR SERVICE SP. z o.o.
SERWIS POLSKA sp. z o.o. pełnomocnik adwokat Michał Miłoń
SERWIS Wrocław
SKUP- SPRZEDAŻ Grażyna Kosobudzka
SPE-BAU
SZANIEC Pośrednictwo Handlowe Jacek Raczyński
Samopomoc Chłopska GS
Schrholz Polska Sp.z o.o.
Schumacher Packaging Sp. z o.o.
Skład Ogólnorolny Handel hurtowy i detaliczny Maria Wicha
Skład Ogólnorolny Maria Wicha
Soboń Monika i Grzegorz
Socha Tomaszm, Dymczyk-Socha Agnieszka, Dymczyk Danuta
Sołtys wsi Mrozów Stefan Krzysztoń
Spec Min Sp. z o.o.
Spółdzielnia "Prodimel" Zakład Pracy Chronionej
Spółdzielnia "Prodimel" Zakład Pracy Chronoinej,
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Anin"
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie"
Spółka MP2 Sp. z o.o.
Stacja Diagnostyczna Ryszard Filus
Stacja Paliw s.c. Halina i Bogdan Mikla
Stanisław Rzepa
Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej,
Stefan Andrasz
Stowarzyszenie "Nasza Szkoła"
Studio-Forma.pl
Surmacz Maria
Szeliga Wioletta i Czesław
Sławska Krystyna
Sługocka Jolanta
TANDEM BAITS
TERMOEXPORT Przedsiębiorstwo Robót Termoizolacyjnych i Antykorozyjnych
TRANSPORT-METALURGIA
Tadeusz Zatorski
Tektura WROCŁAW VERPA FOLIE WROCŁAWSKIE
Tektura Wroclaw Spółka z o.o.
Tektura Wrocław Sp z o.o.
Telekomunlkacja Polska Marek Adamczyk
Tomaszewski Paweł, Grzelak Anna
Trans-Wit Witold Druszcz
Transport Ciężarowy Jan i Jacek Kowalscy S.C
Transport Ciężarowy Kempiński Eugeniusz
UNIMARK Spółka z o.o.
UTIL Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Zacłona
Usługi Remontowo-Budowlane Romjan Dębicki
Usługi Transportowe i Naprawa Samochodów Adam Jaworski
Usługi Transportowo-Handlowe Sylwester Ząbek
VIBRACOUSTIC POLSKA, GOTEC POLSKA ELMSTEEL POLSKA
VIVENA-NATURA Sp. z o.o.
VULTUR Zakład Ekoinżynierii Wiesław Janowczyk
Verpa Folie Wrocław
Vibracousic Polska, Gotec Polska, Elmsteel Polska
Vorwek Dichtungssysteme Polska Sp, z o.o
Vorwerk Dichtungssysteme Polska
WALTER HEILIT Verkehrswegebau
WODNO-MELIORACYJNY I KANALIZACYJNY Jerzy Mijalski
WROPOL Engineering Józef Korsak
Walter- Heilit Verkehrswegebau
Wawrzyniak Andrzej
Werbliński Wojciech
Wiesław Gombrych
Wolny Paweł
Woźniak Danuta i Ryszard
Wożniak Danuta i Ryszard
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Włodzimierz Skwarski
Wynajem Lokali, Usługi Badawczo Rozwojowe Jan Szponar
Wójt Gminy Kostomłoty
Wójt Gminy Malczyce
Wójt Gminy Miękinia
Wójt Gminy Udanin
Włodarczyk Grażyna
Włodarek Artur
ZPHU "TECHNO-TRUCK"
ZPHU REMONTY BUDOWLANE WALDEMAR SŁUGOCKI
Zakład Brukarsko Betoniarski Grzegorz Zieliński
Zakład Energetyczny Wrocław S.A.
Zakład Gazownictwa Wrocław
Zakład Gospodarki Komunalnej
Zakład Gospodarki Komunalnej
Zakład Gospodarki Komunalnej
Zakład Gospodarki Komunalnej
Zakład Handlowo-Usługowy w Pisarzowicach Adam Biernacki
Zakład Masarski A.G. Dzierbiccy
Zakład Ogólnobudowlany MIAZGA Stanisław Miazga
Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Czajda
Zakład Usug Komunanych
Zakład Usług Komunalnych
Zakład Usług Wulkanizacyjnych Mirecki Brunon
Zakład Usługowo Produkcyjny Wojciech Prycik
Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych
Zbigniew Kosowski
Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Zespół Szkół w Ciechowie
brak danych
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
osoba fizyczna
Średzka Woda Sp. z o.o.
Świtała Bożena
Miasto:
Szukaj dla okresu:
od dnia:
do dnia:
Starostwo...